Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

FMFly Baitfish Hair Cena już od 12.00 zł Pokaż produkty

Dokładnie ten sam materiał co EP Fibers. Baitfish Hair to cienkie delikatnie błyszczące o lekko karbowanej strukturze syntetyczne włosy, przeznaczone do wykonywania większych streamerów, od dużych słonowodnych much, poprzez muchy szczupakowe, a na pstrągowych kończąc. Opakowanie zawiera włosy o długości ok. 22cm. Dzięki bezpośredniemu importowi włosy dostępne w najlepszej cenie!
Opublikuj:
Promocje wg kategorii
5.50 zł     9.00 zł
6.50 zł     10.40 zł
4.30 zł     8.00 zł
8.90 zł     15.00 zł

Baitfish Hair

Dokładnie ten sam materiał co EP Fibers. Baitfish Hair to cienkie delikatnie błyszczące o lekko karbowanej strukturze syntetyczne włosy, przeznaczone do wykonywania większych streamerów, od dużych słonowodnych much, poprzez muchy szczupakowe, a na pstrągowych kończąc.

Opakowanie zawiera włosy o długości ok. 22cm.
Dzięki bezpośredniemu importowi włosy dostępne w najlepszej cenie!
FMFly
FMFly
Oferta została przygotowana oraz przetestowana przez grupę muszkarzy z południa Polski pod przewodnictwem Krystiana Niemy. Dzięki bezpośredniemu importowi zapewniamy szeroką ofertę produkowanych modeli oraz bardzo atrakcyjne ceny.
W ofercie wiele produktów dla muszkarzy od materiałów i narzędzi do wykonywania much, haczyków produkowanych w cenionych i znanych japońskich i nie tylko fabrykach, a także i inne produkty.

Ostatnie komentarze

Aby dodać opinię, musisz się zalogować.