Pl
En Pl
PLN
Wybierz kategorię

FMFly Imadło Rotary Fly Tying Vise Cena już od 430.00 zł Pokaż produkty

Wysokiej jakości imadło z funkcją rotary, czyli pozwala na obrót haczyka wokół osi trzonka haczyka. Funkcja ta pozwala m.in. na szybkie nawijanie różnego rodzaju materiałów na trzonek haczyka, obrócenie wykonywanej muchy na bok czy dół w celu przywiązania kolejnego materiału. Imadło zostało wykonane z twardej stali oraz aluminium. Szczęki są ułożone pod odpowiednim kątem dzięki czemu możemy wykonywać na nim mniejsze suche i mokre muchy, nimfy, a także i streamery. W zestawie podstawka, dzięki której możemy postawić imadło na dowolnych stole czy biurku oraz odciąg do nawijarki (do korzystania z funkcji rotary).
Opublikuj:
Polecane produkty
Traper Fly Stream
Cena od 329.00 zł
Promocje wg kategorii
13.60 zł     23.00 zł
4.90 zł     8.00 zł
5.50 zł     9.00 zł
740.00 zł     864.00 zł
5.90 zł     8.40 zł
Hareline Dubbin
6.50 zł     9.60 zł
21.90 zł     39.50 zł
11.50 zł     19.90 zł

Imadło Rotary Fly Tying Vise

Wysokiej jakości imadło z funkcją rotary, czyli pozwala na obrót haczyka wokół osi trzonka haczyka. Funkcja ta pozwala m.in. na szybkie nawijanie różnego rodzaju materiałów na trzonek haczyka, obrócenie wykonywanej muchy na bok czy dół w celu przywiązania kolejnego materiału.
Imadło zostało wykonane z twardej stali oraz aluminium.
Szczęki są ułożone pod odpowiednim kątem dzięki czemu możemy wykonywać na nim mniejsze suche i mokre muchy, nimfy, a także i streamery.
W zestawie podstawka, dzięki której możemy postawić imadło na dowolnych stole czy biurku oraz odciąg do nawijarki (do korzystania z funkcji rotary).
FMFly
FMFly
Oferta została przygotowana oraz przetestowana przez grupę muszkarzy z południa Polski pod przewodnictwem Krystiana Niemy. Dzięki bezpośredniemu importowi zapewniamy szeroką ofertę produkowanych modeli oraz bardzo atrakcyjne ceny.
W ofercie wiele produktów dla muszkarzy od materiałów i narzędzi do wykonywania much, haczyków produkowanych w cenionych i znanych japońskich i nie tylko fabrykach, a także i inne produkty.
Ostatnie komentarze
Aby dodać opinię, musisz się zalogować.